Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zmieć ustawienia swojej przeglądarki odnośnie akceptacji cokkies lub w dowolnym momencie je usunąć. Kontaktując się z nami wyrażają państwo dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę W23 Architekci z siedzibą w Jaśle, przy ul. Kadyiego 8 w zakresie kontaktu telefonicznego oraz/lub mailowego w kwestiach związanych z przedmiotem zapytania. Rozumiem i akceptuje działanie cookies oraz zasady przetwarzania danych osobowych. ZAMKNIJ. Dowiedz się więcej

Ekspertyzy budowlane

Ekspertyzy budowlane pozwalają na dokładne rozpoznanie stanu konstrukcji obiektu przed zakupem, planowanym remontem lub przebudową obiektu. Wykonanie ekspertyzy w momencie pojawienia się pierwszych widocznych usterek konstrukcji pozwala w perspektywie czasu na uzyskanie oszczędności poprzez rozpoznanie oraz zatrzymanie destrukcyjnych procesów zachodzących w budynku.

Ekspertyza techniczna budynku wraz z uwzględnieniem stanu podłoża gruntowego jest niezbędnym (wymaganym formalnie) dokumentem przy każdej przebudowie budynku!  Zalecamy wykonanie takiej ekspertyzy wraz z inwentaryzacją obiektu przed rozpoczęciem inwestycji, pozwoli to na ocenę możliwości realizacji inwestycji. Np. W przypadku nadbudowy budynku mogą zostać zwiększone obciążenia na fundamenty, w związku z tym konieczna będzie ocena czy istniejące fundamenty posiadają wystarczające parametry czy konieczne będzie ich wzmocnienie, a co za tym idzie wygenerowane będą dodatkowe koszty inwestycji.

Nasza pracownia wykonuje:
– ekspertyzy i opinie techniczne obiektów budowlanych i inżynierskich,
– projekty konstrukcyjne obiektów budowlanych,
– projekty wzmocnień istniejących obiektów budowlanych

Jesteśmy autorami ekspertyz wielu obiektów mieszkaniowych, usługowych, inżynieryjno-drogowych oraz przesyłowych.

Wszystkie sporządzane przez nas ekspertyzy i opinie są opracowywane przez rzeczoznawców budowlanych w konkretnych specjalnościach budowlanych.

TERMOGRAFIA

Oferujemy państwu kompleksowe badanie termograficzne wraz z analizą uzyskanych wyników. Badania termowizyjne pozwalają na znalezienie  między innymi:
– mostków termicznych, przez które odbywa się ucieczka ciepła z budynku
– uszkodzeń instalacji ogrzewania podłogowego
– uszkodzeń instalacji elektrycznej