Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zmieć ustawienia swojej przeglądarki odnośnie akceptacji cokkies lub w dowolnym momencie je usunąć Rozumiem i akceptuje działanie cookies. ZAMKNIJ. Dowiedz się więcej

Ekspertyzy budowlane

Ekspertyzy budowlane pozwalają na dokładne rozpoznanie stanu konstrukcji obiektu przed zakupem, planowanym remontem lub przebudową obiektu. Wykonanie ekspertyzy w momencie pojawienia się pierwszych widocznych usterek konstrukcji pozwala w perspektywie czasu na uzyskanie oszczędności poprzez rozpoznanie oraz zatrzymanie destrukcyjnych procesów zachodzących w budynku.

Ekspertyza techniczna budynku wraz z uwzględnieniem stanu podłoża gruntowego jest niezbędnym (wymaganym formalnie) dokumentem przy każdej przebudowie budynku!  Zalecamy wykonanie takiej ekspertyzy wraz z inwentaryzacją obiektu przed rozpoczęciem inwestycji, pozwoli to na ocenę możliwości realizacji inwestycji. Np. W przypadku nadbudowy budynku mogą zostać zwiększone obciążenia na fundamenty, w związku z tym konieczna będzie ocena czy istniejące fundamenty posiadają wystarczające parametry czy konieczne będzie ich wzmocnienie, a co za tym idzie wygenerowane będą dodatkowe koszty inwestycji.

Nasza pracownia wykonuje:
– ekspertyzy i opinie techniczne obiektów budowlanych i inżynierskich,
– projekty konstrukcyjne obiektów budowlanych,
– projekty wzmocnień istniejących obiektów budowlanych

Jesteśmy autorami ekspertyz wielu obiektów mieszkaniowych, usługowych, inżynieryjno-drogowych oraz przesyłowych.

Wszystkie sporządzane przez nas ekspertyzy i opinie są opracowywane przez rzeczoznawców budowlanych w konkretnych specjalnościach budowlanych.

TERMOGRAFIA

Oferujemy państwu kompleksowe badanie termograficzne wraz z analizą uzyskanych wyników. Badania termowizyjne pozwalają na znalezienie  między innymi:
– mostków termicznych, przez które odbywa się ucieczka ciepła z budynku
– uszkodzeń instalacji ogrzewania podłogowego
– uszkodzeń instalacji elektrycznej