Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zmieć ustawienia swojej przeglądarki odnośnie akceptacji cokkies lub w dowolnym momencie je usunąć. Kontaktując się z nami wyrażają państwo dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę W23 Architekci z siedzibą w Jaśle, przy ul. Kadyiego 8 w zakresie kontaktu telefonicznego oraz/lub mailowego w kwestiach związanych z przedmiotem zapytania. Rozumiem i akceptuje działanie cookies oraz zasady przetwarzania danych osobowych. ZAMKNIJ. Dowiedz się więcej

Projekty technologiczne

Nasza firma w ramach swojej kompleksowej działalności oferuje usługi w zakresie wykonywania projektów technologicznych dla lokali nowo powstałych, jak również istniejących.

Opracowujemy projekty technologiczne dla:

– Branży gastronomicznej: restauracji, barów, kawiarni, domów weselnych, sklepów, itp.
– Zakładów przetwórstwa mięsnego, masarni, itp.
– Służby zdrowia: gabinety prywatne, ZOZ, NZOZ, oddziały szpitalne itp.
– Aptek i punktów aptecznych
– Gabinetów fryzjerskich, kosmetycznych, itp.
– Zakładów specjalistycznych: utylizacyjnych, sortowni odpadów, browarów

Wszystkie projekty wykonywane są wraz z niezbędnymi opiniami w zależności od przeznaczenia inwestycji (weterynaria, BHP, p.poż, Sanepid)

Wraz z projektem technologii, oferujemy opracowanie projektu budowlanego pod pozwolenie na budowę dla danego obiektu. Wszystko w jednym miejscu!