Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zmieć ustawienia swojej przeglądarki odnośnie akceptacji cokkies lub w dowolnym momencie je usunąć. Kontaktując się z nami wyrażają państwo dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę W23 Architekci z siedzibą w Jaśle, przy ul. Kadyiego 8 w zakresie kontaktu telefonicznego oraz/lub mailowego w kwestiach związanych z przedmiotem zapytania. Rozumiem i akceptuje działanie cookies oraz zasady przetwarzania danych osobowych. ZAMKNIJ. Dowiedz się więcej

Świadectwa energetyczne

Posiadanie świadectwa charakterystyki energetycznej budynku stało się wymogiem od 1 Stycznia 2009r. dla budynków oddawanych do użytku oraz istniejących nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży lub wynajmu. Świadectwo (zwane również certyfikatem) energetyczne wykonywane są przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia oraz niezbędną wiedzę techniczną.

 

W ramach naszej oferty oferujemy Państwu:
– świadectwa charakterystyki energetycznej budynków mieszkalnych,
–  świadectwa charakterystyki energetycznej budynków użyteczności publicznej
– projektową charakterystykę energetyczną(dokument niezbędny przy projekcie budowlanym).

Koszt sporządzenia świadectwa ustalany jest indywidualnie i jest uzależniony od:
– typu budynku (mieszkalny, usługowy
– rodzaju zastosowanych instalacji
– posiadanej dokumentacji obiektu
– gabarytów, powierzchni i kubatury obiektu
– liczby mieszkań (w przypadku budynku wielorodzinnego)

Określenie dokładnego kosztu usługi jest możliwe po przeprowadzeniu wizji lokalnej obiektu i zapoznaniu się z jego dokumentacją.

Świadectwa wykonywane są w oparciu o obowiązującą metodologię wg Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 6 listopada 2008r.

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy i instytucje.